Duben 2011

Agiii :D

29. dubna 2011 v 17:51 Agility
Hojík lidičky, no nějak nám poklesla návštěvnost, prosím, navštěvujte :)
A jinak, asi 2 dny už jsme s Bennym neběželi agi, tak jsme si dnes zaběhli a byl nějakej línej, ale to se spraví. Pak jsem fotilA, ale mam pomalej net, teď sem to dávat nebudu...tak se mějte

PS: a prosím něco s tou návštěvností, ale jako neberte to tim smyslem, abyste tu byly každých 5min.
Děkuju :)

Plemena, které mám ráda

27. dubna 2011 v 20:12
no čus! Jak pak se vede?? Já supr...Benny taky, no, ani nwm co psát :D :D :D

Tak třeba, co jako malý dítě sem si plánovala, že budu mít za psy:

Bernský salašnický pes
Belgický ovčák
Německy ovčák
Bígl
JEzevčík

:D :D :D Ale to bylo podle vzhledu :D

A teď bych chtěla (samo, že tolik jich mít nebudu :D)

Australský ovčák
Německý ovčák
Bígl
Belgický ovčák
Border kolie
Šeltie
atd.. :D :D

Je to podle vzhledu, ale taky o vlastnostech, temperamentu a cvičitelnosti (bígl neni cvičitelnej, ale je suprovej)

ty jo, já čumim :D :D

26. dubna 2011 v 19:28 Agility
Hoj zrovna jsem přišla ze zahrady :D :D
Tak nejdřív včera:

Přijela sem domu od babičky, přiběhne Benny i Azi...tak ok, Azi se de domu najíst a já toho využiju a du s Bennym zaběhat si. Byla jsem 2 dny pryč. Tak jako rozbaluju ten salámek (Bez něj by neběžel) a on jak ho viděl...on začal skákat radostí a ved mě k 1. překážce! On byl tak rád :D :D a to už sem si začínala myslet, že ho to neba. Tak sme si zaběhli, dobrý. Pak řikam mámě, aby nám to změřila...tak 1. a 2. skočka dobrý....ale kruh už neproskočil..tak opravujem...na kladinu nevylez....a slalom..na ten se vybod. Tak jsem ho nechala a pustila Azu ven.

Dneska, sem byla na tenise (sportovec hadr :D :D) tak jsem přijela a nejdřív pustila Aziho s Bennym na zahradu a potom se ňák Áza utahal, tak jsem ho pustila domu a vzala salámek. No jak ho viděl, šel u nohy, koukal na mě....všechno. Tak jsem ho posadila před 1. překážku. Vyšlu ho na 2. super....kruh proskočil...na kladinu vylez..slalom šel (ale musim mu dopommáhat salámkem, aby měl inspiraci) vššechno supr. Tak du za mámou...mobil venku neměla, tak du domu pro mobil a s Bennym dem k 1. skočce......tak máma startuje...twl! Všechno proběh za 1******* (jako jedna a hvězdičky) Upa všechno prošel.....skvělý a to se nám ještě ve slalomu trošku zapletla tyčka, takže jí mínul, tak sem ho vracela a chcete vědět čas?? Zatim nej byl 45,15s a teď...já mam takou radost :D :D 32,51!!!!!!!!!!! Ty jo, o 13s jsme lepší :D :D Já sem tak ráda :D :D :D

No nic, tak se mějte a co včera, vyšlehali vás?? Mě jo :D :D :D

Dnešek

24. dubna 2011 v 21:33
hojííík, jak pak se vám vede? Já dneska jsem u baabičky, takže s ronďou, agi, arnym, britem a rexem. Azimek a Benny jsou doma, jako Čiko :D To je názvů, co? :D
no nic, dneska se ani nic nedělo, agina ležela, ron...........taky ležel skoro celej den, ale oni se jen tak vyhřejvaj a jakmile viděj že někdo de okolo, běžej ke vratům a jsou dost agresivní!
A Arny, Brit a Rex...no, ty byli hodní :)

Tak se mějte...a jinak...Azi se už naučil lízt na lavičku...za chvíli začne skákat do okna :D :D

Áza a cvičák

23. dubna 2011 v 21:48
Hoj hoj! Tak dneska šel na cvičák jen Azi, protože Benník byl nějakej unavenej. Azovi se celkem dařilo, byl dokonce v některých povelech nejlepší (byli jsme 4) a poslouchal na slovo, ale problém mu dělala kladina a áčko...zasek se a nešel. Ale už jsem to s nim zkoušela doma, na tý naší malý a to už šel. Tak a měřila jsem Bennymu ten new parkur a nej čas byl 45,15 s. To je celkem dobrej výkon a ještě minul kruh, tak jsme museli opravovat. A co vy? Jak se máte? :)

1. Rozhovor s ÁĎOU

22. dubna 2011 v 22:34
Rozhovor s Áďou:

Ahoj Áďo. Jak víme, máš doma křečka Oldu. Proč třeba nemáš pejska?

Ahoj Mony :).No to víš,bydlím v bytě a já bych na pejska neměla moc času.Myslím si že by se asi trápil a to by mi bylo líto.Ale až budu dospělá,psa bych jistě chtěla,jsou to má nejoblíbenější zvířata :)

Tak to ti přeju, aby se ti přání vyplnino. Zajímalo by mě, proč máš Oldu. Proč ses rozhodla pro křečka?
Děkuji :).No já jsem chtěla nějaké další zvířátko než jen rybičky.Pak si kamarádka koupila křečka a když jsem viděla ta jejich nádherná očička nemohla jsem odolat.Tak jsem začala přesvědčovat rodiče a zjišťovat si co nejvíce informací.

Aha! A co tě vedlo k tomu, že zrovna křečka zlatého? Proč ne třeba křečíka džungárského, nebo robowského? Mají přeci všichni taková pěkná očička :)
Ano to mají,já na začátku chtěla džungarského,ale pak...Pak mě nadchl křeček zlatý,že je větší a má hodně barevných variant.

Asi je Oldík ze zverimexu, mám pravdu, nebo se mýlím?
Mýlíš se :D.Oldík je od chovatele.Původně jsem zamýšleli křečka ze zverimexu,ale tam je měli už moc velké a nám se nechtělo čekat a to bylo dobře.Teď jsem za to moc ráda :-)
Tak to je dobře, že ho nemáš ze zverimexu. Trošku jsi mi zkomplikovala plány, ale nevadí. Já sy myslím, že chovatel měl více křečků, ne? Nebo se opět mýlím? :)
Zkomplikovala plány jo ?No nevadí (doufám) ... :D Ano bylo jich tam víc,ale my jsem se rozhodli pro Oldu.
Neboj se, plány už jsou zase v pořádku. Proč sis vybrala zrovna Oldíka?
No přišli jsme tam (k chovatelce).Ukázala nám klec a miminka.Nejdříve nám vytáhla Oldu, u něho jediného bylo nejvíce poznat že je to kluk.Dala si ho na klín a dívala se dál,ale už¨žádného jiného to nešlo tak dobře poznat.Navíc,když byl u té paní na klíně,začal utíkat svým RYCHLÝM krokem :D To se mi na něm moc líbilo/líbí.
Tak tímto si tě získal. A už se jmenoval Olda, nebo jsi ho pojmenovala ty?
:).Nejdříve se měl jmenovat Stewie (Sťují-podle seriálu Griffinovi).Tak jsme mu tak i říkali.No a pak jsem mu z legrace začala říkat Oldo a už mu to zůstalo :D Ale někdy mu říkám i Libuško nebo Evičko :D :D
Rozhodně si vybrala skvělé jméno! A přemístíme se o kousek dále. Co tvé rybičky? Jaké máš druhy?
Děkuji.Mám molly ,tedy přesněji řečeno Gol mollu,Black mollu a dvě křížené z obojího.Měla jsem i mečovku a pancéřníčky :)
A máš je pojmenované?
Samozřejmě :D.Jsou jen 4 takže Tkanička,Mrkvička,Madam a Sluníčko.Mrkvičku máme už přes rok :)
Mají pěkná jména. Já se v rybičkách nevyznám, kolika let se dožila nejvíce tvoje rybička?

Děkuji.Právě že nejvíce asi ten rok,protože předtím byly nějak nemocné a nebo nám je prodali moc staré.Mrkvička se ale narodila u nás tak proto :)Mohou žít )tedy tento druh) i 10 let =).

A teď jdeme zase o kousek dále. Již si psala, že chceš mít pejska. Co třeba kočička, nebo fretka? Ty tě neoslovily?

Kočičky jsou moc hezké,ale nejradši má prostě pejsky,nemůžu si pomoct :).Ale fretky jsou nádherné o těch jsem taky uvažovala...

A chtěla bys radši pejska z útulku, nebo raději s PP? Nebo bez PP?
Já bych chtěla dva.Jednoho z útulku a druhého klidně bez PP.Myslím si že to není to nejdůležitější.Z útulku mám jednoho vyhlídnutého,jmenuje se Ája a chodím ji venčit .)
A copak je Ája za plemeno?

Ona je kříženec.Mám ji na desingu napravo,ten hnědý pejsek. Je v útulku protože ji byli,takže se nás nejdříve bála,ale teď už vrtí ocáskem :).

Aha! A teda již si napůl zodpověděla tuto otázku, ale ptám se: Jak by se tvůj pejsek/pejsci měli jmenovat?

Takže Ája a ten druhý bybyl asi pes ne fena takže mě napadá (a líbí se mi) Ruby :) ♥.
To je moc pěkné jméno! A co by měl ten 2. pejsek být za rasu?
Zlatý retrívr,ty miluji.
A chtěla bys s Ájou, nebo s Rubym dělat nějaký sport? Nebo alespoň základní povely?

To jsme to ale pěkně rozvinuli :D.No chtěla bych aby uměla povely jako např.sedni,lehni,ke mně,zůstaň ty určitě ano a pak třeba agility nebo dog dancing :)

Tak to ti přeju hodně štěstí! A ještě poslední otázka k Oldíkovi: Myslíš, že by chtěl být tatínek?

Moc ti děkuji.Doufám že ano,protože jím asi bude.Kamarádka má křečici,zatím je moc malá,ale asi to je holka,takže pokud ano tak jistě budou miminka :).
Taky ti děkuji za rozhovor! Moc mě to bavilo! :)
Nemáš zač,mě taky :)
Myslím, že rozhovor tě bavil a dáš si ho na blog!

Rzohovor :D

22. dubna 2011 v 21:32
Omlouvám se Ádě, ale moc se mi nápad líbil - dělat rozhovory :)

Tak, kdo chce rozhovor, at napíše do komentů:

Jméno
e-mail
kdy máš čas (v kolik a jaký den) dělat rozhovor

:)

Vedrooo

22. dubna 2011 v 20:55 Agility
Ahojííík, ani byste nevěřili, jak já se těšim na zejtra :D :D
Jdu zítra s obouma psíkama na cvičák..to bude sranda :D :D
A dneska jsem udělala zas new parkur a je už náročnej. Moc nám ani nejde, ale většinou je to moje vina. Dneska jsem zas namalovala ty cedulky, protože sem to nemohla přečíst, ale omylem sem si 1 otočila (takže to nebylo vidět) a když jsme běželi, tak sem nevěděla, kam dál.
Tak se mějte :)

A jinak to vedro mě přímo s*re!!!!!!!

Den cvičení

21. dubna 2011 v 20:50 | Mony♥Benny |  Agility
Hojík, už jsem dlouho nepsala o Bennym, tak vám píšu:

Dnes byl den cvičení. Běželi jsme 2x náš parkur, já před nim to křížila a jednou minul kruh, ale pak to bylo fajn. Potom jsem šla domu, protože Benny šel asi spát (nwm...s Azou se vždycky tak honěj a on je pak utahanej). Pak jsem k večeru šla ven, běželi jsme ještě 2x parkur i s kříženim a to bylo super! křížila jsem 2x a polchopil skvěle. Pak jsme ještě dělali slalom. Chodil furt ale na jednu tyč vždy zapoměl. Pak přišel na to, že se má chodit taky, tak udělal velikej pokrok...už chodím docela rychle a on jde slalom :) Pak jsem šla ještě zalejt trávu hadicí, protože jak mam kladinu, tak ty prkna mam občas dole, aby na to nelez, když tam nejsem a ta tráva zežloutla, ale stejně sem zalila celou zahradu :)

Ještě foto, už tu dlouho nebylo:

hodnotím canis

20. dubna 2011 v 13:29
A jdem na další blog!
Celkový dojem:upa superr! Příjdu k tobě na blog, prostě bomba! 10/10
Dess: Mě se líbí, takový prostě dobrý pro ty psí sporty :) 10/10
sladění barev: nemam problém s barvama, ale dala bych spíše jako jarní - je přece jaro! 9/10
menu: upa super, nahoře, to se mi líbí 10/10
články-počet: no, ty přidáš třeba jeden den 5 článků, pak 3 dny nic a zas jeden den třeba 2! 7/10
články-obsah: super obsahy! 10/10
Celkem: 56/60
Myslím, že s hodnocením můžeš být spokojená a dáš si ho na blog :)
bigl-benny.blog.cz/1101/nech-si-ohodnotit-blog

hodnotím Jemi

20. dubna 2011 v 13:23
A jdem na další blog!
Celkový dojem: jojo, to je dobrý, :) 10/10
Dess: Dobrej, ale! Nemam ráda a už jsem to i někomu psala, když tam sou ty sedmikrásky a jedu dolu, tak jich jede jen půlka...prostě jak se oddělí..to se mě nelíbí! 7/10
sladění barev: jo, to de, ale nějak se mi nelíbí ta zelená - příjde mi moc tmavá :( 8/10
menu: moc se mi nelíbí ta ikonka, promin 9/10
články-počet: supr! někdy 2 za den, někdy 1..dobrý 9/10
články-obsah: super obsahy! 10/10
Celkem: 53/60
Myslím, že s hodnocením můžeš být spokojená a dáš si ho na blog :)
bigl-benny.blog.cz/1101/nech-si-ohodnotit-blog

Kotužka - hodnocení

19. dubna 2011 v 21:35
A jdem na další blog!
Celkový dojem: Známe se dlouho, ale když příjdu k tobě na blog - super! 10/10
Dess: Mě se líbí, ale příjde mi takový jednoduchý a dala bych možná jinouu fotku, ale je hezký 6/10
sladění barev: na té pravé straně je slaboučký proužek bílé, ta mi nesedí, ale jinak good 9/10
menu: Jo, to je zajímavý, ale nedávala buých to KOTUHA modře. 9/10
články-počet: každý den něco, není to moc, ale dobrý 8/10
články-obsah: super obsahy! 10/10
Celkem: 52/60
Myslím, že s hodnocením můžeš být spokojená a dáš si ho na blog :)
bigl-benny.blog.cz/1101/nech-si-ohodnotit-blog

hodnotím

19. dubna 2011 v 20:30
A jdem na další blog!
Celkový dojem: Nikdy jsem u tebe nebyla, jo dobrý 9/10
Dess: Ten se mi nelíbí, nezlob se...ty rámečky, to písmo, a třeba ta sněženka, jak je ořízlá, promiň a taky to puntikatý písmo...5/10
sladění barev: Barvy jo, to de, ale nesednou mi nějak ty tečky 8/10
menu: Menu se mi líbí! 10/10
články-počet: No, třeba 1 den přidáváš 10 článků a pak další až za 4 dny! 6/10
články-obsah: Ty jsou zajímavý! 10/10
Celkem: 48/60
Myslím, že s hodnocením můžeš být spokojená a dáš si ho na blog :)
bigl-benny.blog.cz/1101/nech-si-ohodnotit-blog

hodnotím snobik-bobik

18. dubna 2011 v 14:50
A jdem na další blog!

Celkový dojem: Nezlob se, ale tvůj web mě moc neuchvátil - myslim, že blog byl lepší 7/10
Dess: Jo, ten je pěknej, barvy budu komentovat až v barvách 9/10
sladění barev: No, celé mi to nějak nesedne, je jaro, proboha! Moc se mi nelíbí barvy, jako na podzim, ale v dessu ta pampeliška, ta mi tam sedne :) 7/10
menu: Jo, to mi příjde zajímavý, je nahoře, to se mi líbí :) 10/10
články-počet: no, dáváš jen ty nejdůkežitější 7/10
články-obsah: Ty jsou upa bombastický! Fakt super! 10/10

Celkem: 43/60
Myslím, že s hodnocením můžeš být spokojená a dáš si ho na blog :)
bigl-benny.blog.cz/1101/nech-si-ohodnotit-blog

Hodnotím Áďu

18. dubna 2011 v 14:42
A jdem na další blog!

Celkový dojem: Známe se celkem dlouho, takže to dělám jako, kdybych byla u tebe poprvé v životě: Příjdu na blog, kouzelnej dess, ale trošku mě překvapilo ta stránka v pravo, ale je pěkná :) 10 bodů
Dess: Jak již jsem řekla, krásnej! 10 bodů
sladění barev: Ta růžová tam mě nějak nepasuje 8 bodů
menu: Jojo, menu je dobré 10 bodů
články-počet: teď moc aktivní nejsi, ale článek je byl každý den i několikrát 8 bodů
články-obsah: super obsah 10 bodů

Celkem: 56/60
Myslím, že s hodnocením můžeš být spokojená a dáš si ho na blog :)
bigl-benny.blog.cz/1101/nech-si-ohodnotit-bloghodnotím L.

18. dubna 2011 v 14:35 | Mon♥Benny
Tak, jdem na hodnocení blogu, už tu taky dlouho nebylo....další v pořadí je:
Celkový dojem: Příjdu na blog..opravdu první dojem, upa super! 10 bodů
Dess:Upa skvělej! Canis se moc povedl! I když není tvůj, je úchvatnej! 10bodů
sladění barev: Dess je sladěnej suprově, ostatek taky 10 bodů
menu: Příjde mi to takové "chudé" no 7 bodů
články-počet: no, v lednu jsi byla hodně aktivní, ale teď cca 3 měsíce nic?? :( 3 body
články-obsah: Ale ty články jsou dobrý - o tobě, soutěže...9 bodů

Celkem: 49/60
Myslím, že s hodnocením můžeš být spokojená a dáš si ho na blog :)
bigl-benny.blog.cz

Tímto se omlouvám puppy-girls - je to hodně podobné, ale tak mě to napadlo, nezlob se :)

hodnotí mě

16. dubna 2011 v 20:11
Tady mám hodnocení od puppy-girls :)
Layout: Lay je můj ale i tak ti dám 9 bodů jelikož se mi ten můj Lay nelíbí se mi prostě nepovedl :D promiň ;)
První dojem: Známe se dlouho ale když jsem tvůj blog viděla poprvé tak mě moc natchl 10 bodů
Aktivita blogu : Na blog chodíš poměrně často 9 bodů
Články: Články jsou o tvém pejskovi Bennym a to je super :) 10 bodů
Přehlednost: Dobrá, najdeš co potřebuješ :) 10 bodů
Celkem: 48 bodů z 50 = známka 1 (vynikající)
Snad jsi z hodnocením spokojená a dáš si ho na blog :)
NECH SI TAKY OHODNOTIT BLOG

3.kolo soutěže o nej mazlíčka v klubu

16. dubna 2011 v 14:16 Bennyho Klubáčci
Tak a když už jsem se do toho tak pustila, tak tu je (konečně) i 3.kolo soutěže o nej mazlíčka v klubu

je mi to líto, ale opouští soutěž elvika a lovie-dogie :´-(

VYhodnocení SONFP

16. dubna 2011 v 14:11 soutěže
Takže takže!
Zapoměla jsem na soutěž o nej foto psa!
Takže tu je vyhodnocení:

1.MÍSTO OBHÁJILA DÁJA A PUNŤA!!!
MOC BLAHOPŘEJI, CENY BUDOU

A 2. MÍSTO OBHÁJIL FANDAAA S NAŠÍM RONEM!
(STE ASI NEVĚDĚLI, ALE TEN PEJSEK JE NÁŠ RONÍK)

TAK, CENY BUDOU, MOC GRATULUJU!!!!

Odpovědi

16. dubna 2011 v 14:09 O Bennym
Tak, jednou tu byly takový otázky na Bennyho, tak tady je zodpovězení :)

Bublinka se ptá:
Co Bennymu nejvíc jde a co ho nejvíc baví? :)

Bennymu nejvíc jde asi sedni a nejvíc ho baví..no, já teď nwm - zdá se mi, že ho teď nějak nebaví skákat, ale asi ho nejvíc baví štěkat na lidi, co jdou okolo

Moniska se ptá:
Proč sis vybrala z vrhu štěňat zrovna Bennyho? Jak jsi přišla ke svím ostatním pejskům?

Tak, já Bennyho nevybrala, vybíral ho táta a babička, my jsme byli zrovna pryč a jak jsem přišla k ostatním?? Tak to je na dýl..no, jsou u babičky, na to moc odpovědět nejde :)

Canis se ptá:
Proč máš název blogu bígl Benny a všude máš Bennyho a o ostatních psech tolik nepíšeš a tak?

No, v názvu to je proto, že to je blog o Bennym, všude mam Bennyho-protože je to o něm blog, o ostatních ne - no, protože tento blog je zaměřen jen na Bennyho ale asi tu bude i o nich, ale asi založím new blog jen o NO.Tak, víc vás nebylo, což mě mrzí, kdo chce, ptejte se na cokoliv :)