Březen 2011

DOOOOST!!! PRO MONISKU

30. března 2011 v 18:00 | Mony♥Benny
A DOST!!!! už mě to fakt Se**!!
Já se tu nsažim psátr články, fotit fotky, a je tu jeden člověk, kterej mojí snahu ničí a já vim kdo! Je to Moniska!!!
Sorry, že o tobě píšu článek, ale fakt už jako dost!! Já tady píšu článek a ty k němu napíšeš něco ošklivého!! Př:
článek:
a komentář od Monisky:
Chudák Benny, když se nedostane na procházku. Ten čas by sis měla udělat. Pes není věc, která se může nechat být když nemáš čas, s tím se má půočítat už při koupi.

Jako, mě to štve, ale jako já s nim sem na procházce každej den, celej den lítá po zahradě a když mi to jeden den nevyjde, tak hned mi to vyčte!

Další př:
komentář:
A stačí se jim všem tvoje babička věnovat?

Jako stíhá, ale dyž je jich hodně a mají obr zahradu a krajou si spolu, ale věnuje se jim, ale jjá píšu, jak jsme si hráli a zas jako ošklivej komentář

Dál:
a koment:
Benny se rve se štěňaty?!

Ostatní píšou, jak je šikovnej, hodnej a ona zas prostě něco vyčítá???????????

JAko, Moni sorry, ale fakt už dost!! Já ti psala komentáře, za který bys mě nikdy netrestala, ale jak už tědle komentů šla kolonie, už mě to štvalo!! Tak sem ti psala taky!!!

Pokud nechceš být sb, tAK napiš, ale abys mě obíhala takle-psala vyčítavý komenty, to fakt ne a tydle nejsou jediný!!!
A navíc, ty píšeš na blog o procházce 1x za 5 dnů???? Já skoro každý den, taky si můžu myslet, že jdeš 1x za 5 dní a nic ti nevyčítám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Benny foto

29. března 2011 v 19:32 | Mony♥Benny |  Fotogalerie
Ahoj, pardon, že tu moc nejsem, ale blog mě už zas baví, ale nejde mi foťit Bennyho, když mu sama dávam povely-fotit a přitom vést-to nejde!!!
No, Dneska jsem měla tenis, takže ani procházka ani cvičení-prostě nic!
Ale potom už byl na zahradě i se štěndou a lítali spolu a to jsem fotit mohla, ale nepovedlo se mi zachytit nikde štěndu i s Bennym, tak dávám jen foto Bennyho:
Normálně stojí :D :

tady stojí a zívá: :D

tady si hlídá svůj aportík:

a tady fotečka pro vás :D

tak snad se vám foto líbí :)

Kááápoš-kámoš

25. března 2011 v 19:10
Ahoj, asi sem vám zapoměla napsat, ale Benny má new kámoše-australského ovčáka, no, nechci se tu o něm rozepisovat, jen, abyste věděli-je trikolorní. No, neptejte se mě, prostě je to blog o Bennym, no, jen info :)

Sla-lóóóm

25. března 2011 v 18:51 Agility
čus tak se hlásim, dneska jsem upa čuměla :D to byste nevěřili!! Nejdřív sem s Bennym dělala to přivolání, k noze atd. na zahradě a pak agility, udělala jsem upa new parkur.....a hlavně ta novina: vBenny UMÍ CHODIT SÁM SLALOM!! už ho nevodím, jde sám, ale já jdu u něj, ještě to neumí za běhu, jen za chůze, ale říkám sla-lom a on jde a zatáčí-ale občas něco mine, ale fakt pokrok :D

Jinak moc mě to neba, ale už je to lepší :)

pozas....nwm

20. března 2011 v 22:21
čus, no, po dlouhý době zas něco-no, nic new, prostě mě to neba!!!!!! takže POZASTAVUJU, ale snad nekončim, nwm, ale já nwm..na blog jdu se podivat, kdo mi napsal, ale článek nechci psát..a jinak je tu new dess, mě selíbí, nwm jak vám, takovej lehkej, no, nwm:)

sb, kdo mě už nechce za sb, smažte mě, ale napište mi to :(

Dééééšť

17. března 2011 v 17:25
Ahojíííííík, no, dneska pršelo, takže jsem s Bennym na prochajdě nebyla a jinak vše v poho, včera ukrad ségře čelenku, ale pak jí přines, kluk jeden šikovnej :D no nic, já zas jdu, a moc pardon, že neobíham, teď to oběhnu, pááá

PArkur

15. března 2011 v 20:17 Agility
Ahojíííííííík, jak pak se máte??? já včera Bennymu udělala new parkur, protože mam i new překážky-to jsou ty, co sem dělala u babičky. Je to dobrej parkur, ale zatím ho moc nezná, ale já musím, je telka :D tak páááá

Chcete pusu???

14. března 2011 v 13:44
ahojík, chcete ode mně pusu????? nebojte, jen na netu, jestli jo, tak klik na:

nwm, jestli to funguje, tak to zkuste :)

Alíku, Hledej!

13. března 2011 v 21:31 soutěže
Hojík, trošku se opičím po Orion, blog má na www.littlehamsters.blog.cz a chtěla bych udělat takovou mini soutěž, no, ve větě se bude ukrývat zvíře, a kdo ho najde, dostane 2x oddělovač!! Tak to zkusme :)

V každé větě by mělo být 1 zvíře, ale v 1 větě jsou 2 :)

Na ose lze vidět čísla.
Tondo, skoč kamarádovi pro bundu.
Můj bratr se cpe svíčkovou.
Na mé noze brabenec lezl.
Pes v tlamě s noži rafal na pošťáka.

tak, to stačí, je tu 6 zvířat ve větách, stačí, když jich najdete 5 :)

Psííííci

13. března 2011 v 17:04
Ahoj, no tak dnes jsem zas byla u babičky s Ronem, Agi, Rexem, Britem a Arnym a hráli jsme si, ale protože už musím zas jít, tak to tu rozepisovat nebudu a ještě jsem Bennymu udělala 2 skočky a SAMA!!! Tak jsem zvědavá, co řekne :)

Cvičák

12. března 2011 v 19:25 | Mony♥Benny |  Poslušnost
Ahoj, no tak dnes jsme byli na cvičáku a upa supééééér!!! Když jsme tam šli (na 15,00) tak Benny šel suprově a když k nám přišlo štěně, tak se ani nervali a potom jsme dělali přivolání normál Ke MNě a přiřazení k noze, potom jsme šli k noze, potom skočku a to, že musel skákat tam a zpět. Potom jsme šli na áčko a pak na kladinu, potom jsme dělali ještě přivolání k noze (jako že ho někdo drží a potom zavolám k noze a on přiběhne k noze a pokračujeme v chůzi) a potom aport :)

Už mě to baví trošku víc, ale ještě nwm :/

VELKÝ POKROK!

11. března 2011 v 17:34 | Mony♥Benny |  Agility
Ahoj, no, včera jsem nic nepsala, ale mě to teď nějak neba...jako v zimě tu bylo 8 článků za den a teď sotva 1! No, taky v zimě mě moc nebavilo chodit s Benďou na prochajdy (jako šla jsem, ale do toho mrazu se mni nechtělo lézt, ale pak to bylo fajn), tak teď mě nebaví přidávat články, ale nejradši bych s Bennym byla v jednom kuse na prochajdě, nebo na zahradě cvičila agi (ho to nějak přestává bavit, skáče ale rád) a musím vám říct obrovský pokrok, který se mu povedl za necelou hodinu!

Tak, i když se mi moc psát nechce, tak to napííšu:

Včera a dnes jsem s Bennym nejdřív byla na prochajdě, tam jsme se taky potkali s novými kamarády a potom nás čekali naše domácí kurzy agility. Změnila jsem překážky! Natočila jsem je jen trošku, jako aby se je naučil i nakřivo hopsat a to byl primitiv pro něj, potom jsem je ještě víc natočila a ještě, až byly upa rovně a víte co? On to umí skááááákat!!!!!! kdo si neumí představit, tady nákres:
Vysvětlení-ta tečka je Beny a ty překážky jsou tak, jak tam jsou nakreslený tak jsou i tak postavený a on je skáče trochu "kolmo" no tak to je ten pokrok :D a jinak slalom umí mnohem lépe, už zaboččuje sám a jinak nic nového - samozřejmě poslouchá na slovo a zítra na cvičák, tak se těším!!!!!!!!

A jinak nedivte se, já teď moc neobíhám, prostě mě to teď moc neba!

Nebaví mě to!

9. března 2011 v 18:11
Ahoj, moc se vám omlouvám za nízkou aktivitu, ale nějak mě to teď neba, no, tak já zaas jdu, páááá

bombááááááá

8. března 2011 v 14:46
čus, to je bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mě se mooooc líbí to nové předělání rubrik a anket! je to super! :D

Prochajda, cvičení a otázky

7. března 2011 v 18:07 | Mony♥Benny |  Agility
Ahooooooj!!!!! Tak jak se vám dneska dařilo s mazlíky? mě super!!! Nejdřív, když jsem šla ze školy jsem byla ve zveráku a koupila Bennymu Frolici a potom, když jsem přišla domu jsem si dala obšěd a šla ven!Nejdřív jen poslušnost, potom překážky a nakonec jsem mu je natočila a hopsal je nakřivo a to mu velice šlo (když viděl frolic :D) a potom jsme šli na prochajdu, normál okruh :D

A co vy???

Je tu otázka pro vás: Od jaké značky kupujete hračky pro vašeho psíka (kdo má psíka) a dyštak i typ

děěěkuju :)

DIPLOMEK :)

6. března 2011 v 19:33
Ahoj...pardon, že jsem tu nebyla a nic nepřidla, ale dnes jsem byla za Ronem, Agi, Arnym, Britem a Rexem...a hrála jsem si s nima..tak jsem nebyla na blogu
Tak, tu je diplomek od Elviky, má blog na www.elvika.blog.cz za poznávačku :)


Procházka :)

5. března 2011 v 19:23 | Mony♥Benny |  O Bennym
Ahoj, jak pak se máte lidi? já se teď zrovna trochu rozčílila, ale to ví zase jen Puppy-girls a já, no neřešte

dneska jsem šla s Bennym na procházku a měla jsem ho uvázaného normálně za obojek (kožený) a na vodítku
šli jsme náš normální okruh
Benny velice dobře poslouchal, ale jem k noze se mu nechtělo jít, ale týden bez cvičení - tak co bych chtěla
no, už mě to dneska na netu už nebaví, tak foto z procházky bude asi až v pondělí
A hrozně se těším na ...... no, to neřešte :D

Z5 A DÁL TO NEŘEŠTE :D

5. března 2011 v 12:07 | mONY♥BENNY
Ahoj! už jsem zpěěěěět!!!!!!! No, stalo se zde několik věcí, s kterými jsem nepočítala, no, je to o soutěži u lovie-dogie, ale já nechci, abyste se do toho míchali :D no nic, tak nic se mi nestalo, Benny už se na mě těšíl a potom, kdyžž jsem přijela, tak jsme se hodně dlouho drbali!!!!!!!!!!!!!!!!Já teď jdu obědvat a potom s Bennym na procházku a na zahradu, tak se mějte.....PPPPPPPPPPPÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁPPPÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ