Únor 2011

Zase!

25. února 2011 v 22:14
Ahoj...asi jste všichni postřehli, že zítra až do soboty jedu na lyžák, takže opět POZASTAVUJU takže sb, nemazat mě plís a konec SONFP bude, až přijedu a zas bude i konec 2.kola SONMVK tak se těšte :D

plány s Bennym

25. února 2011 v 14:38 | Mony♥Benny |  O Bennym
Tak AHOOOOOOOOOOOOOOOJ jak pak ste se měli dnes ve škole? já psala ze Zemáku, ale dostala jsem za 1! nene, já nejsem šprt, doma se ani na učení nekoukám, jde mi to do hlavy samo :D ale zejtra jedu na lyžák a Bennyho nechám doma a protože nebude se mnou, tak se mu musím dneska hodněěěě věnovat a to nevíte, co udělal včara! máma přijela, on vlezl do verandy, ukrad tátovi bačkoru a nechtěl jí dát, ale já tam nebyla, tak jsem za ním šla, řekla mu BENNY? KE MNE! a on jí nechal ležet a šel!!!!!! to bych neečekala - když něco ukradl, tak běhal jak blázen po zahradě a nechtěl vrátit! no nic, já du, potom písnu...pááááááááááááá

2.kolo SONMVK

24. února 2011 v 20:07 | MOny♥Benny |  Bennyho Klubáčci
Ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooj, je tu 2.kolo soutěže o nej mazlíka v klubu :)
ttaaaaaaaaak, měli jsme asi jen půlku soutěžících, takže ty, co se nepřihlásily dostanou nějaký mínusový body a to jim samozřejmě přihorší :( ALE je mi to líto, že se nepřihlásili všichni - BYLO TO POVINNÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NO NIC, NIKDO NEVYPADL, TAK, V TOMTO KOLE VYPADNE 1 ČLOVĚK A ANKETA BUDE Z BLUEBOARDU, PROTOŽE NA BLOG.CZ NEFUNGUJE!!!!!!!! TAK, TU JSOU SOUTĚŽÍCÍ A PŘEČTĚTE SI PAK DOLE:
1.soutěžící v klubu je Bublinka!!!! výpisovou listinu má, takže může soutěžit!! tak...soutěží s Jasmínkou - křeček zlatý, blog má na www.krecikbublinka.blog.cz a o Jasmínce říká: Jasmínka naprosto zbožňuje mrkve a ráda se hrabe v písku pro činčily
a tady fotečka:
2. soutěžící v klubu je Elvika! má výpisovou listinu-soutěžit může. blog má na www.elvika.blog.cz a má-nemá zvíře..nwm, kolonku nevyplnila, ale o svém zvířeti říká: Je to kříženec zlatého retrívra (S kokrem a labradorem) a mě strašně sladký oči ;) Je to věrná fenka a ráda si hraje.
a foto:
3.soutěžící je v klubu a výpisovou listinu má a je to _Canis_, blog má na www.dogs-are-best-friends.blog.cz a její zvíře je Pes a říká: Je to hyperaktivní blázen.
a foto:
4.soutěžící je v klubu, má listinu a je to lovie-dogie. blog má na www.lovie-dogie-a.blog.cz a její mazlík je pes a říká: Je to malý mrštný nebojácný pejsek, který nemá rád, když se kolem jeho paniček motá někdo cizí.
a foto:
5.soutěžící taky má klubáček, a je to Moniska!! blog má n www.moniska-a-selmy.blog.cz a má fretku a říká: Fretka která umí nepozorovaně ukrást věc a schovat jí někam, obratně leze po mřížích, otvírá klece, nahání strach německému ovčákovi, ale když se chce pomazlit, skryje tohle všechno do roztomilého ksichtíku a vypadá jak andílek.
a foto:
a ještě jedno (vyjímečně)
tak..6.soutěžící je Dája a Punťa! klubáček má, a taky blog a ten má na www.hafr.blog.cz její mazlík je Puntík a říká: miluje pohyb.Je věrný,je to zlato,rád si hraje.Ne moc dobře se snáší se psy)pouze se psy,s fenami vychází),kteří jsou větší než on :)
a foto:
a ještě:
tak..to je vše.....kdo 1. mi napíše o hlas, má ho mít, ale zbytek o shánění najdete na http://bigl-benny.blog.cz/1101/pravidla tak soutěžte!
A ANKETA:

Benny aportuje :)

24. února 2011 v 19:08 | Mony♥Benny |  Fotogalerie
ahoooooooooooooooooooj, jak pak se mááááte?? já dneska měla dlouho - tělocvik, ale o polední přestávce jsem zaskočila do zverimexu a Bennymu koupila uzel, ale takovej dlouhej a ještě jsem dostala nějaký mlsky pro něj a když jsem přišla ze školy, tak jsem akorát mrkla, jestli mi někdo napsal (kupodivu jo) a šla na zahradu a s Bennym aportovala a při tom ho fotila a máme VELIKÝ POKROK V AGILITÁCH!!!! já mu hodila aport za 2 překážky a on běžel, hop, hop a sebral aportík a běžel ke mně...čekala bych od něj, že by je oběhl, je moc šikovný (ale zas mi jednu překážku uplně rozpůlil, protože si jí vyndal ze země a urval jí!) tak a tady foto:
(jsou to všechny, nevybírala jsem nějaký zvláštní, ale některý i rozmazaný, no neřešte, je to focený na mobil):

Benny. když byl malý

23. února 2011 v 18:35 | Mony♥Benny |  O Bennym
Ahojíííííík, no, tak asi si ještě nikdo nevším....nwm, ale ještě tu není ani jedna fotka Bennyho, když byl malinkej, no, tak něco o Bennym dětství (štěněcí věk):
vybíral ho táta, protože my jsme byli na dovolené, ale den na to už jsme byli doma, no, Benny se mu líbil nejvíc, ale Benny, když byl malý, tak Měl HLAVU CELOU ČERNOU (uvidíte dole na fotce) a teď jí má rezavou a je to ten samej Benny, nebojte, ale je to tak :D a máma s ním chodila na cvičák, ale teď s ním chodím já, ale stejně ještě víc poslouchá mámu, ale mě poslechne třeba na "lehni" a nikoho jiného ne :) a tady už foto, když byl malý (sem ležela na bříchu, abych ho vůbec vyfotila :D):

Benny a kost

23. února 2011 v 13:46 | Mony♥Benny |  O Bennym
ty jo...teď jsem si teprve všimla, že předělali blog.cz to je změna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to koukám!
no, tak dnes, když jsem šla že školy,tak jseem Bennymu koupila takovej uzel sušenej, ale nebude tu foto, protože už ho sněd! A taky jsem se koukala ve zverimexu a maj tam nádherný míčky na šňurce, ale za 70,- ale i když jeden má, tak mu ho koupím :) a včera, když jsem jela na tenis (sportovec hadr :D) tak jsem mu hodila míček a on s ním i štěkal :D no a asi ste si všimli, že je tu i new dess.....je ve formě "komixu" ale nemá rámeček, no, kdo to nepochopil, tak to má bejt, že já nejdřív volám ke mně a on pak co si myslí-to je očíslovaný, fotky nejsou kvalitní, protože mi ještě nespravili foto, ale nedá se nic dělat :)
tak...pište, jak se vám líbí dess a zajímá mě:
CO SVÉMU PSOVI KUPUJETE ZA PAMLSKY, NA KTERÉ POSLOUCHÁ UPLNĚ NEJVÍC?????
kdo neví, proč je tu otázka, tak já udělám new rubriku a nechám si od vás radit :)

Koncec kontroly

21. února 2011 v 21:03 | Mony♥Benny
Ahoj..je tu tedaa vyhodnocení kontroly a taky hodnocení sb........tak jdem na to:

Affs, které jsou pořád v karegorii Affs:

Závod - popis

20. února 2011 v 21:07 | Mony♥Benny |  O Bennym
no tak ok....napíšu dnes...mám čas a TV je nudná....no nic, tak jak asi víte, s |Bennym jsme byli na závodě....1. disciplína byl běh k páníčkovi:

tak, přišli jsme na cvičák, byli jsme tam 1. a tak jsme se zapsali, potom nás tam bylo asi 9. tak jsme nejdřív zkoušeli jako na zkouškách-pes jde u nohy k rozhodčímu, to nám šlo-chrastila jsem piškotama...potom rozhodčí (naše p.cvič) mi podala ruku a benny měl sedět, ještě dobrý, ale pak mu p.cvič. dala ruku na očichání a on na ní začal skákat...no, ale usměrnila jsem ho a prospěl VÝBORNĚ při setkání. potom jsme šli na louku a tam byly cedulky...no, tak my jsme šli první-Bennyho jsem připla na další vodítko a držel ho pomocník (Benny nevydrží, když je s cizím a proto chtěl za mnou), já šla s p.cvič. k druhé cedulce, ona si připravila stopky a já zvedla ruku a pomocník ho pustil a p.cvič. pustila stopky...běžel ke mně TRYSKEM a měl čas 7:54 sekund. potom šli i ostatní.

2. disciplína byla překážková dráha a já šla s Bennym opět 1.

tak jsme se postavili k cedulce, já zvedla ruku a šli jsme...1. překážka byla kladina..jindy mu to šlo, ale on byl z toho vyjukanej, že běžíme natolik rychle, že půl metru před koncem skočil dolů-běželi jsme jí ještě jednou a to už bylo dobrý, potom byly 2 překážky a to bylo super..potom byl kruh a to jsem mu pustila vodítko a on běžel za mnou! potom slalom a vodítko se mi hrozně motalo, tak jsem ho pustila a on šel jen za mlskama-měl nejhezčí slalom ze všech psů! dál bylo áčko-to bylo super, potom sme se zastavili, paní mi napsala čas a podržela mi ho a potom jsem šla dál a zavolala ho a to byl konec...no, dobrý :)

3. disciplína bylo překvapení a to bylo chyttání buřtů do tlamy! Benny to umí jak profesionál. Zas jsme šli 1. a to byl trapas!!!!!! bylo to tak, že bylo vodítko přivázané ke sloupu, na to jsem připla Bennyho a šla pryč a házela mu mlsky. Tak jsem ho připla a 1. co udělal bylo, že počůral sloup I S VODÍTKEM!! tak se mi všichni smáli, ale to nevadilo!!! no a pak si Benny sedl a já mu je házela...trochu na stranu, ale chytl 4/5 a to sem jí špatně hodila..ale to jsem netušila, protože to bylo hodně z dálky.

tak...to bylo vše a teď vyhodnocení:

1. disciplína: no, jak jsem již napsala-čas 7 sekund a 54 setin (7:54) a to se mu opravdu povedlo, protože jsme byli...................1.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za to jsme dostali diplom a pohár-1. do sbírky

2. disciplína: no, tak to nwm, jaký byl čas, ale kvůli té kladině to nebylo dobré, ale řekla bych, že by se do třetího místa umístil..no, ale to jsme nevyhráli

3. disciplína - no, chytl 4/5 buřtů a jedno štěňátko chytlo všech 5 tak nám vítězství uteklo o chlup, ale perfektně jsme si zacvičili a šli domů s diplomem, pohárem a kšiltovkou...ale ještě vám musím říct příhodu - při pauze už po opičí dráze jsme si to šli zkusit ještě jednou a když jsme procházeli kruhem a já mu pustila vodítko a on utekl!!!!!!!!!!!!!!!!! tak jsem ho tam honila a nakonec mi jedna kamarádka pomohla a přišlápla mu vodítko, ale nevynadala jsem mu a cvičili jsme dál

no, to je celý :)

z5

20. února 2011 v 19:37
ahoj..jak se máte? já už jsem doma, takže už není pozastaveno...no, kontrola končí i zítra a i SONFP a SONMVK končí zítra.....jinak závod byl suprovej.....a benny...............................to vám neřeknu, až zítra jo? no, prostě dnes nestíhám..musím, tak se mějte......čuuuuuus :D

ZÁVOD

18. února 2011 v 20:59
Ahoj..no, já dneska zase přijela z hor......to kvůli Bennymu...ale zítra zas jedu :D, no, já vám to vysvětlim..

Zítra totiž neni cvičák, ale je místo toho takovej "závod" a je to už od 10.00 a z hor bych to zítra nestihla..tak jsme jeli dnes..a zítra jinak tam bude:

Přivolání:

no, to je normální přivolání, ale je to na rychlost

Opičí dráha:

no, to jsou nějaký překážky, asi kladina...já nwm..jdu tam prvně

překvapení pro pejskaře:

no, to netušim..tak se nechám překvapit :D

no, zkusíme to..je to přece závod :)

(nám držte palce, potom napíšu, jak to dopadlo)

POZAsTAVUJU

15. února 2011 v 9:43
Ahojík..no, jen na skok jsem doma..protože..no, to neřešte, prostě pozastavení platí, ale teď jsem vás oběhla...no, kdo se ještě nezapsal, hledejte KONTROLU SB je někde níže..musíte ale hledat! no, tak okolo 12,00 zas jedem na hory tak se mějte :o)

PS: sněhu je docela dost, ale je tam led a přes něj napadal sníh-nebylo vidět, jestli je led, nebo sníh a i já jsem upadla, ale poho :D

Pozastavuji

12. února 2011 v 22:16
Ahoj..jak se máte? já super..ale POZASTAVUJU asi do 20,2,2011 a to taky končí kontrola sb a 1.kolo SONMVK a taky 6.kolo SONFP tak máte čas.......no, já asi zítra jedu na hory...tak se mějte :) a sb, nemazat plííís :) ještě vás teď oběhnu a k článkům, kde jsem nepsala něco písnu

1.kolo SONMVK

12. února 2011 v 15:22 | Mony♥Benny |  Bennyho Klubáčci
tak...je tu 1. soutěž o nej mazlíčka v klubu-sonmvk máme přihlášených 6 lidí..celkem slušné..hlasy si neshánějte-dohodli jsme se, že hlass budu shánět já :( nojono..co se dá dělat, kdyby někdo nrvěděl, mrkněte do rubriky Bennyho klubáčci

tak..soutěžící máme zde: a kdo chce, ať se ještě přčihlásí, vemu vás :)


6.kolo

12. února 2011 v 14:42 | Mony♥Benny |  soutěže
Ahoj..je tu 6. a poslední kolo!!!!!! vypadla KArčule, moc jií blahopřeju a tady už soutěžící:

ted ale nejde o foto, ale o popis zvířete-soutěžící meli úkol:

1) jak ríkáš jinak Puntovi/Ronovi
2)který povel umí nejlíp
3) čeho je to kříženenc/plemeno
4) proč máš zrovna jeho?
5) 3 slova o něm

tak a takto se s tímm soutěžící poprali:


dája:
1) jak ríkáš jinak Puntovi → Puní,Ťuní,Kšuntí,Puntíku,Zlatí,Puntislave...
2) který povel umí nejlíp→ sedni,dej pac,štěkej
3) čeho je to kříženenc → jezevčík x knírač
4) proč máš zrovna jeho?→ protože je to nejúžasnější pes na světě a je to vzpomínka na jeho rodiče ♥
5) 3 slova o něm→ hodný,aktivní,věrný


fandaaa:

1.Brouku, Rone, Rony, Roníku, Ronďo, Ty Pacholku...
2.Sedni, pac, k noze
3.NO
4.nejaktivnější pejsek
5. Strašně hodnej kluk.

tak.....zkuste z toho něco vyčíst!!! hraje se o:

1.místo dess, klikačka, reklama zde na blogu+grafické překvapení
2.místo klikačka

tak se snažte..je to docela rozdíl 1. a 2. místo tak šup šup hlásek nedávám...shánějte jak chcete vy....ted žádný pravidla :) ať vyhraje lepší popis!!!

dík

11. února 2011 v 21:23
už nehlasujte..děkuju moc moc všem, co se snažili a hlas mi dali :) JSEM 2. WOOOOOOOOOOOW!! jinak kontrola sb http://bigl-benny.blog.cz/1102/kontrola#komentare

tak se zapište..jinak dete do podmínky :D

jojo

11. února 2011 v 20:10
ahoj, já vím..otravuje vás to neskutečně, ale já vás potřebuju...všechny, co soutěží taky mají v každém článku hlasuj..je to opravdu naposled.prosím, pomozte mi, jsem ve finále, potřebuju i váš hlas, pokud možno ze všech počítačů na světě. dejte prosím hlas na http://littlehamsters.blog.cz/1102/mazlicci-v-tahu-4-kolo pro biglik-benny a benny. ted máte povoleno k tomuto článku psát reklamy, protože každý váš hlaas oplatím :)

ZMĚNA

11. února 2011 v 17:27
JEN ABY STE SE NELEKLI..JDU DĚLAT..PŘEDĚLAT MENU A SB...SEŘADIM JE..A NENI TO PODLE TOHO KOHO MAM RÁDA A KOHO NE, ALE TROCHU JINIM STYLEM..JE TO PODLE BLOGU http://tulenatko-o.blog.cz/ ALE OPAČNĚ..JE TO JAKO ZDROJ TENTO ODKAZ..ABY NEVZNIKLY HÁDKY..JINAK PŘEDCHÁZEJÍCÍ ČLÁNEK JE KONTROLA SB..ZAPIŠTE SE!

KONTROLA

11. února 2011 v 17:21 | MONY♥BENNY
JAK VÍTE..DLOUHO UŽ TO TU NEBYLO :D..KONTROLA SB...BUDU JÍ DĚLAT JEDNODUŠE FURT!! CHCI TO MÍT ZKONTROLOVANÝ! NO NIC..DO KOMENTŮ:

NICK
BLOG
CO ZLEPŠIT
PROČ CHCĚŠ BÝT SB
NĚCO O MÉM BLOGU, ALE NEJMÍN JEDNA VĚC DOBRÁ A DVĚ VĚCI ŠPATNÉ..NEJMÍŇ


U TOHO POSLEDNÍHO PŘÍKLAD: HEZKÝ BLOG, PROTOŽE MIÁŠ PĚKNÉ FOTO, ALE HNUSNEJ JE DESS A JEŠTĚ HORŠÍ TY ČLÁNKY..JAKO CO DĚLÁTE..TO JE HROZNÝ....

TAKHLE NĚCO..NECHCI, ABY STE PSALI TŘEBA JO..DOBRÝ A TAK..JÁ CHCI VĚDĚT CO JO A CO NE.

TRVÁ DO 20,2,2011

dost!

11. února 2011 v 11:36 | Mony♥Benny
čaU! mmam toho dost! už me štve..jak dokola mam u každýho článku jukni mi na blog, nebo hlasuj..je tu složka!!!! dovolila jsem to jen u některých článků..takže od tohoto článku zakládám black list..bude dole v menu a budou to blogy, který porušují pravidla tohoto blogu!! za 1x porušení je to podmínka, ale v blacklistu, za 2x porušení to je blacklist. a pokud tu ještě uvidím jednu reklamu od toho samého, tak ho blokuju!!!!!!!!!!! to řikam všem..platí I PRO SB!!

5 oddělovačů

11. února 2011 v 10:51 | Mony♥Benny
hoj hoj..ještě jsem dneska udělala nějaký oddělovače..hrozně se nudím a je to celkem sranda. pardon, jestli je má někdo stejný, nebo podobný..nwm :)