Leden 2011

Diploomek

31. ledna 2011 v 20:23 | biglik-benny
Tady jsem dostala diplomek! Z blogu na www.ben.blog.cz děěěěěěkuju moc :)


Stopa a Agility

31. ledna 2011 v 18:51 | Biglik-Benny |  O Bennym
Ahoj! Ve čtvrtek, nebo ve středu Vám natočím video, jak Benny skáče Agility....nebo třeba povely...prostě na normál kameru, ne na mobil...Dnes jsme trénovali stopu! Nejdřív jsem udělala bennymu pachový koláč a to mu docela šlo. z koláče jsem mu udělala cestičku pryč a to už nechtěl. tak jsem udělala jen cestičku, rovnala ho a docela šel. Musíme to zkoušet! No..agility mu šli, akorát vynechal slalom a jednu překážku nabíhal 2x, jinak dobrý!

1.video

31. ledna 2011 v 15:10 | biglik-benny |  Fotogalerie
TAk...toto je moje .video pro Bennyho..jsou to jen fotky, ale jsem ráda, že jsem vůbec něco takého dokázala! Děkuju moc za radu Dogs&Benny, její blog na www.ben.blog.cz


prosíím

31. ledna 2011 v 14:00 | bigl-benny
ahoj! chci vám sem dát video, které jsem zaregistrovala a dala na stream.cz, ale nwm, jak ho sem mám dát!! pporadtě mi prosííím...děěěěkuju :)

Dárek

30. ledna 2011 v 20:43
Tady jsem dostala "malý" dáreček...prý je malý, ale mě se moc líbí!!! Je od Mišky♥, která má blog na http://kotuzka.blog.cz/ Děkuju ti opravdu moc!!! Je to kráásný!


Ach ty zkoušky

30. ledna 2011 v 20:37 | Biglik-Benny |  Naše plány
Jak víte, tak chodím s Bennym na cvičák a p. cvičitelka řikala, že možná Benny udělá na podzim zkoušky z poslušnosti...já se koukla na zkoušky..popsala jsem 3 A5, ale opsala jsem snad všechny...hrozně jich je :D

Tak jsem se rozhodla, že udělám zkoušky určo z Agilit...a asi poslušnost :)

chceš dess? NAPIŠ!!!

30. ledna 2011 v 12:50 | Biglik-benny
Ahooooooj! mám pro vás new akci! jestli budete chtít, můžu vám udělat dess. Upozorňuji: Fotky budou vašich zvířat (jiný než se zvířatama nedělám), ne, že mi pošlete foto z netu...no, bude to něco podobného, jako mám dess, nebo byly ty minulý! Okraje nedělám, dám tam jen barevné pozadí(taky jako je teď)..no nic..nečekám, že se vás přihlásí milion, ale někdo by mohl :D

tak, kdo chce, at mi do komentů napíše:

nick
blog
barva:dessu
          okraje
          stránky
          (můžete i písma, ale to udělám do barvy, jestli chcete)
odkazy na foto
text v záhlaví
chceš nastavit na blgo(na muj e-nmail by ste mi poslali heslo)
jsou to tvé fotky?
chceš v menu takový ty nadpisy (u mě např: MENU, ICONS..)?
souhlasíš s pravidly?↓

to je tak vše a pravidla:
1.fotky jsou jen tvých zvířat
2.nezaručuji, že dess udělám (dyštak ti napíšu na blog)
3.nevím, jak dlouho bude trvat

to je tak vše.....

jedu za psama

30. ledna 2011 v 11:56 | biglik-benny |  Naše plány
Ahoj lidi!!! Jak je? já musím běžet...jsem u babičky venku s Agi a Ronem a jedu za Arnym, Britem a Rexem!! Koupila jsem jim mlsky..tak si pochutnají! Já se tak těším!!! Jinak dnes mám 99 článků...ještě jeden zítra a je to 100 za měsíc! WOW!

Náš Arny

29. ledna 2011 v 21:09 | Biglik-Benny |  O Arnym
Ahoj...seznámím Vás trochu s mím psem Arnym. Je to dlouhosrstý NO, ale měl být normál, ale to neva! No, jsou mu 4 roky a je bez pp. Je to moc hodný pejsek! a dnes, jak jsem byla na semináři, tak jsem jela s p.cvič. domů a ona mi říkala, že až budu mít většího pejska, že to s ním půjde líp a já jí řekla, že jich mám ještě 5! Tak jsme se domluvili, že někdy zkusíme cvičit s jedním.. a Já si vybrala Arnyho! Je zviklý jezdit autem a půjde mu to nejlíp! No, tak jsem vám prostě chtěla říci, že tento blog bude trochu i o Arnym, ale pořád je to blog o Bennym!

Diplomek a ikonu

29. ledna 2011 v 20:34 | Biglik-Benny
tady jsem dostala diplomek a ikonu...děškuju moc..od Organizera- www.competition-4-you.blog.cz

děěěkuju!


seminář

29. ledna 2011 v 16:54 | bigl-bnnny |  Naše plány
ahoooooooj...já dnes byla na semináři..hodně jsem se dozvěděla o stopách...opravdu to bylo zajímavé...s Bennym to vyzkouším! Ale nevím, jestli mu to půjde! no nic...jedem na večeři..musím běžet, tak se mějte

pravidla

28. ledna 2011 v 21:08 | bigl-benny |  Bennyho Klubáčci
ahoj...týká se to klubáčků...byly tu komenty, že to nemá cenu dělat klubové soutěže...tak si to dejte na blogy...nebo já nevím...oběhněte sb...cokoliv, ale je to povinný, protože je to 1.klubová soutěž...prosím, přihlašte se do článku pod tímto...shánějte si hlasy..můžete třeba 1x za den..já nwm, ale tady jsou ceny, snad vás trochu naladí :D :

1.místo-dess se zvířetem, které mi řeknete, reklama tady na blogu, diplom a pokud chcete sladění dessu (na e-mail byste mi poslali heslo)+klubové bodíky
2.místo-reklama tady na blogu, diplom, ikona, ale né klikací+klubové bodíky
3.místo-diplomek a reklama tady na blogu+klubové bodíky

ostatní dostanou diplomek..+klubové bodíky...za 2 měsíce, kdo jich bude mít nejvíce, dostane special dárek (dess, diplom...)

tak snad vás to trochu naladilo a zůčastníte se :)

Nebo ještě jinak! Až to začne, tak si dejte na blog to, co bylo u minulýho článku a já obepíšu lidi at se podívaj sem na blog a hlasují pro toho, kdo se jim líbí nejvíc...berete? ale taky můžete psát ty komenty, co je u toho minulýho článku!

kdo nechápe, napište do komentů!

SONMVK

28. ledna 2011 v 17:16 | BIGLIK-BENNY |  Bennyho Klubáčci
Ahojik lidičky.......kdo nepatříte do Bennyho klubáčků, ani si to číst nemusíte, je to jen pro bennyho klubáčky:

Chystám soutěž...soutěž, ve které půjde o zvíře...soutěž, ve které půjde o krásu...už víte, co to bude za soutěž? Je to soutěž o nej mazlíčka v klubu! Prosím všechny klubáčky, aby mi sem pod tento článek napsali:

nick
blog
zvíře, se kterým soutěžíte
váš e-mail
zajímavost o vašem zvířeti
odkaz fotky na vaše zvíře

je to pro všechny klubáčky a prosím, aby tu byli všichni napsaní, protože všichni máte zvíře..i pro ty, co ještě jsem jim neudělala listinu, ale myslím, že to není nikdo..no, tak se zapisujte!

A pro info-už se mi to tady na blogu stalo! Hlasy si shánět budete jen jediným stylem! a to takovým:

Ahoj. Na blogu www.bigl-benny.blog.cz soutěžím o nej mazlíčka v klubu. Nemusíš hlasovat jen pro mě, vyber si podle nejhezčí fotky. Soutěž najdeš v rubrice Bennyho Klubáčci. Neber to jako reklamu, ale jako pozvání  podívat se na zvířátka.
Zdraví (vaše jméno)

tak, na blog si to můžete taky dát, ale jen tak, jak jsem to napsala
a když to někde uvidím jinak, ale ve stejném smyslu, uznám to, ale pokud bude smysl jiný, nekompromisně vypadnete ze soutěže!

tak..to snad stačí :D

zapisujte se! a NIC JINÝHO NEŽ PŘIHLÁŠKY NECHCI! A NIKDO JINÝ NEŽ KLUBÁČCI SE NEZAPISUJÍ! JESTLI TAM NĚKDO NAPÍŠE I TŘEBA: OBÍHÁM, NEBO HEZU BLOG, SUPR ČLÁNEK...BLOKUJU UŽIVATELE! PLATÍ TO I PRO SB. DYŠTAK MI NAPIŠTE K ČLÁNKU POD TÍMTO, ALE NIC JINÉHO U TOHODLE NECHCI!!!!!!!!! 

šance 4u

28. ledna 2011 v 16:27 | Bigl-benny
končí kontrola SB!!!!!!!!!!!

pokud si jí některé sb nevšimlo, tak mi nechodí na blog!

tak, a tady ti, co už mooje sb nejsou:


tak...tytó lidi a jejich blogy mažu...leda by...leda by se do zítřka do 12,00 zapsali sem! do komentů:

nick
blog
co zlepšit

ty, co už se zapsali minulý týdeen se nezapisujte!
Ale pro Vás: Je vidět, že mi na blog nechodíte, nebo jste si nevšimli kontroly..obojí je možné, ale i když se teď zapíšete, budete v tzv. Affs podmínce....budete affs, ale v podmínce a když se při dalsí zapíšete do termínu, tak ok, ale když se při další nezapíšete, nebudete mé sb! Takže shrnutí:

Tyto 4 blogy se musí do soboty 29,1,2011 zapsat sem pod tento článek!
a tyto 4 blogy jsou v affs podmínce, ale když se při další kontrole zapíšou včas, stanou se opět normálními affs. Pokud se při další nezapíšou, nebudou affs. Pokud se do zítra nezapíšou, taky nebudou affs.
To je vše pro tyto 4 blogy

a pro ostatni, co se zapsali:
Pokud se při příští kontrole nezapíšete, budete taky v podmínce, a pokud se nazapíšete v té po této plánované, nebudete moji affískové! Pokud to někdo nepochopil, at napíše do komentů!


5. kolo soutěže o nej foto psa

28. ledna 2011 v 11:13 | Bigl-benny |  soutěže
hoj..je tu 5. kolo SONFP...pravidla ale trochu jiný..pokud si chcete napsat o hlas, jedině takto:

Ahoj, na stránce bigl-benny.blog.cz je soutěž o nej foto psa. Najdeš v rubrice soutěže. Soutěžím taky, ale rozhodni se, komu dáš hlásek. Hlas dej podle toho, jaká fotka se ti nejvíce líbí. Nenutím tě, abys ho dal/a zrovna mně.

...a tady jsou vypadlí:

Lovie-Dogie a Rendy
Ečota a Sheena

tady soutěžící, už jsou jen 3 a tady jsou:

1. soutezici je Karčule, má blog na www.moje-zvirectvo.blog.cz, má pejska kříženého českého fouska, kterého pojmenovala Irt.

2. soutezici je Dája a Punťa, má blog na www.hafr.blog.cz, má křížence, ktereho pojmenovala Punťa.
3. soutezici je Fandaaa, blog nemá, ale má pejska plemene německý ovčák, kterého pojmenoval Ron
hlas nedávám..jsem zvědavá, jak to dopadne...a vypadne jeden!

prosím vás

27. ledna 2011 v 23:40 | biglik-benny
ahoooj..lidičky....chtěli byste být na mě hodní? Jestli ano, hlasujte prosímvás mnohokrát zde: http://competition-4-you.blog.cz/1101/ceny-finale-5-kolo-sonm#komentare , ale rozhodněte se, jestli pro mě, nebo pro Monču a http://littlehamsters.blog.cz/1101/mazlicci-v-tahu-2-kolo budu vááám mocinky vděěčná! ještě jeednou..prosím vás mnohokrát a moc ráda vám hlásek oplatím..napište mi do reklam.. prosím vás, nechci vypadnout ihned. Děěěěěkuju vám mocinky :)

Ale nemusíte hlasovat jen pro mě, nenutím vás...dejte svůj hlas komu chcete :)

problém: Dája

26. ledna 2011 v 21:03 | biglik-benny
Čau! to je hrozný, kvůli Dáje musím zrušit 5.kolo SONFP!!

Buď ráda dájo, že tě nevyhodím ze soutěže!

Takže...nové kolo sonfp!!!!!!!!!! 5.kolo, ale tamto neplatí! Vím. Hodně lidí již hlasovalo, ale nejde to! Od dájy byl podvod!! Je to tak.

5.kolo sonfp začne zítra............

Karčuli jsem taky nechala, dám pokus i Dáje!

diplomek for me

26. ledna 2011 v 20:56 | bigl-benny
Ahojííík...dostala jsem od Dájy, která má blog na www.hafr.blog.cz diplom...pro sb..děěkuju mocinky, je nádhernej :D


5.kolo SONFP

26. ledna 2011 v 14:17 | Biglik-Benny |  soutěže
Ahoj..je tu 5. kolo SONFP...pravidla upa stejný jako od minula...a tady jsou vypadlí:

Lovie-Dogie a Rendy
Ečota a Sheena

blahopřeji..diplomy jsou u článku před tímhle..
tady soutěžící, už jsou jen 3 a tady jsou:

1. soutezici je Karčule, má blog na www.moje-zvirectvo.blog.cz, má pejska kříženého českého fouska, kterého pojmenovala Irt.

2. soutezici je Dája a Punťa, má blog na www.hafr.blog.cz, má křížence, ktereho pojmenovala Punťa.
3. soutezici je Fandaaa, blog nemá, ale má pejska plemene německý ovčák, kterého pojmenoval Ron
hlas nedávám..jsem zvědavá, jak to dopadne...a vypadne jeden!

Diplomy

26. ledna 2011 v 14:13 | biglik-benny |  soutěže
Diplomy ze 3. a 4. kola SONFP 
Blahopřeji vám, že jste se dostali tak daleko, gratuluju!!
Tady dipplomky
(i z minulýho kola)